İçmeler Transfer

Dalaman Havalimanı-İçmeler Vip Transfer

  • Dalaman Havalimanı'ndan İçmeler arası karayolu mesafesi 102 kilometredir.

  • Ulaşım süresi yaklaşık 120 dakikadır.

  • Dalaman Havalimanından İçmeler'e taksi, minibüs ve transfer hizmetleriyle ulaşım mümkündür.

  • Dalaman Havalimanı-İçmeler, İçmeler-Dalaman Havalimanı ulaşımlarınızı web sitemizden online rezarvasyon ile yapabilir veya 7/24 Yıldız Transfer müşteri hattından sorularınıza yanıt alabilirsiniz

  • Ulaşımınızda vip transfer hizmetinin yanı sıra seçtiğiniz binek otomobille taksi transfer hizmetinden de yararlabilirsiniz.

  • Ulaşım güvenliğiniz, konforlu ve rahat seyahatiniz için şirketimizden buster veya bebek koltuğunu ekstra bir ücret ödemeden isteyebilirsiniz.

  • Transfer ücretini online ödeme yöntemiyle kredi/banka kartınızla yapabilir ya da şoförümüze ulaşım sonrası nakit olarak ödeyebilirsiniz.

  • Dalaman Havalimanı'ndan tüm yönlere olan transferlerimiz de Dalaman İç Hatlar ve Dış Hatlardan gelen misafirlerimizi güleryüzlü ve anlayışlı personellerimiz ile üzerinde isminiz ve soyisminiz yazılı Yıldız Transfer tabelasıyla sizi kapıda karşılıyoruz.

  • Transfer hizmetlerimiz gitmek istediğiniz konuma kadar yapılmaktadır.

İçmeler'e Güvenli ve Makul Fiyata Nasıl Ulaşabilirim?

       Dalaman Havalimanı'ndan İçmeler'e ulaşmanın birkaç yolu mevcut;

     Taksi ile ulaşım: Her Havalimanında olduğu gibi standart taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sarı renkli binek otomobillerle yararlanabileceğiniz bu hizmetin fiyatı gideceğiniz konuma göre değişiklik gösterir. Vip transfer ve minibüs hizmetlerine göre daha pahalıdır.

    Minibüs ile ulaşım: Havalimanı'ndan belirli yönlere olan minibüs seferleri belirli bir güzergahı takip eder. Gideğiniz mesafa uzaksa konumunuza  ulaşmak için bir kaç minibüs değiştirmelisiniz. Fiyatı taksi ve vip transfer hizmetlerine göre ucuz olsa da bölgenin yabancısı ve gideceğiniz yeri bilmiyorsanız zorluk yaşama riskiniz mevcut.

   Vip Transfer ile ulaşım: Vip transfer hizmeti yapan Yıldız Transfer firma olarak kendimizden yola çıkalım. Uçağınızın inmesinden 10 dakika önce personelimiz üzerinde isminizin yazılı olduğu table ile sizi bekliyor olacaktır. 1-20 kişi arası kapasiteye sahip araçlarla gideceğiniz konuma kadar, soğuk ve dilerseniz  alkollü içecek servisi ile güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlar. Fiyatı standart taksi ücretiyle çok az bir farklılık gösterir.

Biz de www.yildiztranfer.com olarak İçmeler Transfer yazımız ile sorularınızı yanıtlamaya ve durumu açıklamaya çalıştık. Şimdiden İyi Tatiller.

Anasayfa » Duyuru ve Blog » İçmeler Transfer

Dalaman Transfer

Fethiye Transfer

Marmaris Transfer