Marmaris Transfer

Havalimanından Marmaris şehir merkezi arası 95 Km. olup yaklaşık olarak 70 dakika sürmektedir.

Yıldız Transfer olarak Dalaman Transfer Havalimanı – Marmaris şehir merkezine siz değerli misafirlerimiz için en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Fiyatlarımıza Havalimanı otopark ücreti ve KDV dahildir.

Dalaman Havalimanında sizi alan sorumlumuz isminizin yazılı olduğu bir tabela ile karşılayacak olup yolculuk yapacağınız aracınıza kadar size eşlik edecektir.

Dalaman Havalimanı – Marmaris şehir merkezi yolculuğunuz sırasında;

Dalaman havalimanı, Ortaca, Köyceğiz, Toparlar, Döğüsbelen, Kızılyaka, Akyaka, Akçapınar, Marmaris güzergahı izlenir.

Marmaris’e seyahatiniz esnasında rampa aşağıya Marmaris’e doğru inerken Armutalanı seyir tepesinde durup Marmaris’e bir bakmanızı tavsiye ederiz. Türkiye’nin turizm cennetlerinden birini bu açıdan görmek insanda farklı duygular oluşturmaktadır. Marmaris komplike bir tatil şehridir.

İçmeleri ile, Armutalanı, Bozburun, Yalancıboğazı, Turunç, Selimiye, Orhaniye ve tabiki de Datça’sı ile turistlerin gözde tatil merkezlerinin başında gelir Marmaris. İster sessiz sakin bir tatil isteyin ister hareketli macera dolu, nasıl bir tatil isterseniz isteyin Marmaris bunların hepsini size sağlayacak kapasiteye sahiptir. Nasıl bir konaklama seçeneği isterseniz isteyin butik otellerinden tutun, 5 yıldızlı tatil köylerine, pansiyonlarına kadar her türlü konaklama seçeneği ile Marmaris size unutamayacağınız bir tatil vaat etmektedir.

Siz isteyin Yıldız Transfer taşısın.

Anasayfa » Duyuru ve Blog » Marmaris Transfer

Dalaman Transfer

Fethiye Transfer

Marmaris Transfer