Vip Transfer Nedir?

Vip Transfer ve Vip Kavramı

    Açılımı ''Very Important Person'' olan Türkçe'ye ''Çok Önemli Kişi'' olarak çevrilen bir kısaltmadır. İşleri, statüleri veya başka nedenlerden dolayı önem arz eden, diğer insanlardan ayrılan, ayrıcalıklı ve öncelikli olan insanları tanımlamak amacıyla kullanılır. Havalimanları'nın iç ve dış hatlar gelen-giden yolcu bölümlerinde sadece Vip yolcuların kullandığı ayrı bir bölüm bulunur. Bu bölümde, uçuş öncesi veya sonrası dinlenebilmesi için Vip yolcuya tahsis edilen ufak bir salon da vardır.

 

Vip Yolcu

 

 

Vip Transfer Mantığı

    Vip Transfer hizmetleri de Vip kavramından yola çıkarak girişimciler tarafından kurulmuş bir sektördür. Statüsü ve mevkisi yüksek kişilerin, devlet adamları ve yöneticilerin dışında aynı ayrıcalıktan, konfordan ve güvenlikten dileyen herkesin; her yaştan her mevkiiden insanın yararlanmasını hedefleyen bir ulaşım hizmetidir. Günümüzde yaygınlaşmaya ve insanlar tarafından tercih edilmeye başlayan hizmet, daha çok tatil bölgelerinde ve turistlerin yoğun olarak tercih ettikleri yerlerde yoğunlaşmıştır.

 

Vip

 

 

   Vip yolcuları taşımadaki dünya üzerindeki genel mantık; lüks bir araç, yolcunun konforu için özel yapılmış araç içi tasarımı ve bir şoför ile kişinin ulaşımının güvenli bir şekilde sağlanmasıdır. Vip Transfer  şirketleri de bu mantıkla hareket ederek filosunda bulundurduğu çeşitli segmentlerdeki lüks ve özel tasarım araçlar ile kendilerini tercih eden yolculara Vip deneyimini yaşatmayı hedefler.

 

 

Vip Transfer

Biz de Yıldız Transfer  şirketi olarak bu mantıkla hareket ediyor ve yolcularımıza bu deneyimi sonuna kadar yaşatma sözü veriyoruz.

VİP TRANSFER BİZİM İŞİMİZ!

 

Anasayfa » Duyuru ve Blog » Vip Transfer Nedir?

Dalaman Transfer

Fethiye Transfer

Marmaris Transfer