Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyonumu nasıl öğreneceğim?

Yapacağınız rezervasyonlardaki bilgilerinizin doğruluğu sizlere daha iyi bir hizmet sunmamızı mümküm kılar. Lütfen onay mailinizi inceleyip doğruluğundan emin olunuz. Zamanında buluşma noktasında olmayı taahhüt eder. Online olarak rezervasyon yaptığınızda bilgi maili belirtmiş olduğunuz mail adresine düşer. Dilerseniz telefon numaramızdan bizleri arayarak rezervasyonunuzu teyit edebilirsiniz.

Hava alanında veya alınacağım adreste ne kadar bekleyeceğim ?

Havalimanı yolcu geliş kapısında personelimiz tarafından “SİZİN İSMİNİZ” olan tabela ile karşılanacaksınız. Rezervasyon konfirmelerinizi yanınızda getirmeniz daha rahat ulaşım ve buluşma açısından yararlı olacaktır. Araçlarımız alınacağınız yerde 15 dakika öncesinde hazır olur ve sizi bekler. Herhangi bir şekilde aracınızı bulamazsanız telefon numaralarımızdan bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.Birçok havalanında araç kaptanı sizi elinde isminizle birlikte gelen yolcular çıkış kapısında bekler.

Eşyamı unutursam ne yapmalıyım ?

Transfer esnasında eşyanızı unutursanız, sitemizde bulunan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size teslim edilecek yada adresinize gönderilecektir.

Bagaj için bilmem gerekenler ?

Araçlarınız her yolcu için 1 büyük bagaj geleceği öngörülerek planlanır. Bagaj hakkınız rezervasyon yaptırdığınız araca göre değişiklik gösterir. 4 koltuklu taksilerde , 4 valiz veya küçük çanta , araç içerisinde ise küçük el çantaları taşınabilir. 8 koltuklu minivanlar çift kapasite bagaj hakkına sahiptir. Bagajınız hakkında şüpheniz varsa rahat yolculuk için lütfen daha büyük bir araç tercih ediniz.

Uçak saatimde sefer iptali veya rötar olursa ne yapmalıyım?

Uçak saatinizde rötar olursa sürücünüz karşılama alanında bunu takip ediyor olacağından sorun olmaz, sizi beklemeye devam eder. Uçuş iptallerinde bize bilgi vermeniz rica olunur.

Gümrük işlemleri, bagaj ya da kayıp bagaj nedeniyle fazla zaman harcarsam ne yapmalıyım ?

Karşılama alanına çıkmadan önce zaman harcayacaksanız internet sitemizdeki telefonlarımızdan bizleri arayarak bilgi verebilirseniz sürücünüze durumunuzu iletiriz. Şoförünüz sizi beklemeye devam eder.

Çocuklar için çocuk koltuğu sağlayabiliyor musunuz ?

Evet sağlayabiliriz. Kaç tane bebek koltuğu istediğinizi lütfen rezervasyon kısmında belirtiniz.Bazı durumlarda bebek koltuğu sağlanamayabilir. Örneğin son dakika araç değişiklikleri vb. durumlarda.

Transfer aracında evcil hayvan taşıyabilirmiyim?

Araçlarımızda evcil hayvanlarınızı kafes veya taşıma çantaları ile taşıyabilirsiniz.

Aklınıza takılan diğer sorular için 0554 553 7964 nolu hattı arayabilirsiniz.

Dalaman Transfer

Fethiye Transfer

Marmaris Transfer