whatsapp

Transfer Hizmetleri

Yıldıztransfer.com havalimanı transfer hizmetleri , müşterilerine ayrıcalıklı ve güvenli transfer hizmeti sunar. İstanbul veya çevre illerin her noktasından İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı’na uygun fiyat garantisi ve VİP hizmetin gerekliliğiyle müşterilerine en iyi hizmeti verir.

İstanbul Havalimanı  ve Sabiha Gökçen Havalimanı konumları itibariyle pek çok yerleşim yerine uzak bir mesafede konumlanmaktadır.  Sabiha Gökçen Havalimanı , İstanbul Hava Limanı’na nispeten daha merkezi konumda bulunmasına rağmen her iki Havalimanında da metro hizmeti bulunmamaktadır.

Siz misafirlerimiz yorucu uçak yolculuklarının sonunda bavul vb. gibi eşyalarınızla , oturacak yer ve sıra sorunu yaşamadan uygun fiyatlarla en iyi transfer hizmeti sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.

Havalimanı transferi , otel transferi VİP hizmetin gerekliliğiyle müşterilerine güvenli yolculuk sunan Private olarak nitelenen özel bir taşımacılıktır.

Havalimanı transferleri 9+1 araç kapasiteli , temiz ve bakımlı , sicilinde herhangi bir adli problemi bulunmayan sürücülerle güvenle yapılır.

Havalimanı transfer işlemleri , yolculuğuk öncesi tarafımızca Ulaştırma bakanlığı ve ilgili kurumlarla koordineli olarak yapılan yasal bir yolculuktur.

Araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı ve Turizm Acentaları Birliğiyle anlaşmalı araçlardır.

Sizde ana sayfadan rezervasyon talep formu oluşturarak gitmek istediğiniz yere uygun en iyi fiyat teklifini seçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Translate »